Kategoria: Firmy duże

W przypadku dużych przedsiębiorstw, za najbardziej innowacyjną firmę uznana została warszawska Technology Center. To firma, która rozpoczęła działalność w 2005 roku. W ciągu dziesięciu lat swojej dotychczasowej działalności przedsiębiorstwo stworzyło kilkadziesiąt innowacyjnych programów komputerowych, aplikacji mobilnych i urządzeń elektronicznych, które usprawniły pracę w wielu polskich firmach. Co bardzo ważne, Technology Center koncentruje się na tych obszarach, które nie zostały jeszcze dostrzeżone przez inne firmy, działające w tej samej branży.

Drugie miejsce zajęła Security System. To poznańskie przedsiębiorstwo, które zajmuje się tworzeniem i doskonaleniem systemów bezpieczeństwa. Firma prowadzi współpracę z najlepszymi specjalistami z kraju i zza granicy, poszukując nieustannie nowych sposobów na zwiększenie bezpieczeństwa swoich klientów. Wysokie miejsce w naszym rankingu wynika między innymi z prężnego rozwoju przedsiębiorstwa, które w ciągu pięciu lat działalności zdołało stać się jedną z najbardziej uznanych firm w branży.

W Rankingu Najbardziej Innowacyjnych Dużych Firm w Polsce trzecie miejsce zajęła lubelska Pracownia Architektoniczna Omega. To bardzo młoda firma, która szybko zdołała zyskać ogromną popularność, dzięki ogromnej kreatywności oraz umiejętności wyszukiwania nietypowych rozwiązań. Przedsiębiorstwo znane jest także z tego, że tworzy bardzo dobre warunki pracy i potrafi właściwie wykorzystać potencjał zarówno doświadczonych, jak i młodych architektów.