Kategoria: Firmy średnie

W przypadku przedsiębiorstw średniej wielkości, na pierwszym miejscu w Rankingu Najbardziej Innowacyjnych Firm znalazło się Bussines Center. To krakowska firma konsultingowa, która zajmuje się wspieraniem początkujących przedsiębiorców. Kompleksową pomoc otrzymują tutaj zarówno osoby, które dopiero zdecydowały się na rozpoczęcie działalności gospodarczej, jak i już istniejące firmy. Bussines Center rozpoczęło działalność dopiero przed dwoma laty, jednak już zdążyło zdobyć wielu klientów, dzięki wysokiej jakości usługi.

Drugie miejsce w rankingu zajęła firma Primavera. To białostocka kawiarnia, która jako pierwsza w tym mieście umożliwia gościom korzystanie z lokalu w towarzystwie zwierząt. Co więcej, raz na dwa tygodnie w kawiarni organizowane są spotkania ze specjalistami, podczas których można dowiedzieć się wielu nowych rzeczy na temat najpopularniejszych w Polsce zwierząt domowych, czyli psów i kotów. Lokal cieszy się ogromną popularnością wśród właścicieli zwierząt, którzy mogą podczas spaceru z pupilem wejść tutaj na kawę lub herbatę i porozmawiać z innymi właścicielami czworonogów.

Trzecie miejsce w rankingu należy do warszawskiego przedsiębiorstwa Śladami Historii. Firma zajmuje się organizacją wycieczek, których celem jest poszerzenie wiedzy z zakresu historii i obejrzenie najcenniejszych pamiątek dawnych epok. W trakcie każdej wycieczki uczestnicy biorą udział w specjalnej grze, tak więc nauka została połączona z rozrywką. Z oferty chętnie korzystają nie tylko dzieci i młodzież, lecz także osoby dorosłe.